Venkovní markýzy Climax se hodí na terasy rodinných domů, zahrádky kaváren a balkony u bytů. Před sluncem vás i terasu spolehlivě ochrání kazetové, kloubové a boční markýzy. Climax vyrábí všechny markýzy na míru a se zárukou 4 let. Můžete je doplnit o sluneční, větrné nebo otřesové čidlo. Čidlo vyšle signál k pohonu pro vytažení nebo zatažení látky podle aktuálního počasí a vy tak můžete v klidu opustit váš domov.
Z naší široké nabídky barev a odstínu si vybere každý!

Kazetové markýzy

Otevřené markýzy

Boční markýzy

Kazetové markýzy

Pokud hledáte kvalitu, dlouhou životnost a luxusní vzhled, vsaďte na kazetové markýzy. Ochrání vás nejen před sluncem, doplní také vzhled terasy vašeho domu nebo balkonu u bytu. Kazetové markýzy budou ozdobou i nad výlohami obchodů nebo jako zastřešení letních zahrádek restaurací a kaváren. Vybírejte ze široké nabídky barev, dekorů a typů látek, na manuální nebo elektrické ovládání. Kazeta má ochrannou a estetickou funkci. Zdobí dům a zároveň schová svinutou látku i ramena markýzy před deštěm a větrem.

Otevřené markýzy

Oblíbené otevřené markýzy Climax najdete jako zastínění mnoha teras rodinných domů, restaurací nebo obchodů. U otevřených markýz je látka navinuta na hřídeli a může být chráněna stříškou. Výsuv markýzy zajišťují kloubová ramena.
Otevřené markýzy spojuje jednoduchost konstrukce a kvalita za rozumnou cenu. Najdou široké uplatnění od rodinných domů po zastínění restaurací, kaváren a obchodů. Výsuvné markýzy vytváří příjemný stín na terase a brání proniknutí slunečních paprsků do interiéru domu. Vybírejte ze široké nabídky barev, dekorů a typů látek, na manuální nebo elektrické ovládání.

Boční markýzy

Boční markýzy Climax vás při posezení na terase ochrání před bočním větrem, nízkým sluncem nebo zvědavými pohledy sousedů. Boční markýzy jsou venkovní látkové clony, které se kotví do fasády domu. Ovládají se pouze ručně pomocí madla. Při vytažení se upevní na protější stěnu nebo do speciálního stojanu.
Boční látkové clony si můžete pořídit samostatně nebo jimi doplnit pergoly a markýzy. Jde o praktický a výrazný venkovní prvek, který dotváří vzhled domu a zahrady. Boční markýzy nejlépe využijete při zastínění větších ploch teras a balkonů nebo velkých prosklených ploch. Vybírejte ze široké nabídky barev, dekorů a typů látek.

Kazetová markýza Scrigno

Kazetové markýzy Scrigno patří mezi základní typy výsuvných markýz s kloubovými rameny. Hodí se pro stínění balkonů u bytových domů, teras rodinných domů i venkovních posezení u restaurací. Akrylové látky markýz jsou stálobarevné, odolné proti UV záření a povětrnostním vlivům. Díky impregnaci odpuzují také špínu a vodu. Látka markýzy je díky kazetě chráněna proti zašpinění a poškození. Designový box markýzy Scrigno je zaoblený. Na výběr máte více než 100 barev a typů kvalitních látek. Markýzy na elektrické ovládání je možné doplnit o otřesové, dešťové a kombinované sluneční a větrné čidlo. Maximální výsuv markýzy Scrigno je 3m a její max. šířka 5m.

Kazetová markýza

Kazetová markýza Prima box

Kazetové markýzy Prima Box nabízí optimální poměr mezi cenou a kvalitou. Akrylová látka je chráněna před nepříznivým počasím designovou kazetou. Zůstane vám tak po dlouhou dobu v perfektním stavu. Markýza vytváří dokonalý stín během letních dnů. Navíc můžete vybírat z více než 100 barev a vzorů látek. Výsuvná markýza Prima Box zkrášlí každou terasu rodinného domu i výlohu obchodu. Markýzy na elektrické ovládání je možné doplnit o otřesové, dešťové a kombinované sluneční a větrné čidlo. Nemusíte tak hlídat předpověď počasí a bez starosti můžete odejít z domu. Maximální výsuv markýzy Prima Box je 3m a její max. šířka 5m.

Kazetová markýza

Kazetová markýza Segno

Hledáte markýzu, která bude slušet modernímu rodinnému domu? Nejlepší volbou je kazetová markýza Segno. Vyniká čistým tvarem kazety, velkým výsuvem a je vyrobena z nejkvalitnějších italských komponentů. Široká paleta barevných látek umožňuje přizpůsobit markýzu každé fasádě. Kazetovou markýzu Segno tvoří výsuvná konstrukce s kloubovými rameny a elegantní kazetou, která chrání látku před vlivy počasí. Markýzu Segnu lze montovat pouze na stěnu domu. Její maximální výsuv je 3,3m a max. šířka 7m. Perfektně se hodí i pro zastínění velkých teras moderních domů a kaváren.

Kazetová markýza

Kazetová markýza Noveta box

Kazetové markýzy Noveta Box jsou svým čistým designem předurčeny k umístění na fasády minimalistických rodinných domů. Chrání zahradní nábytek před vlivy slunečního záření a prodlužují tak jeho životnost. Prvotřídní kvalitu konstrukce doplníte vlastním výběrem ze širokého množství stálobarevných látek. Výsuvná markýza Noveta Box s nosnou tyčí je uložena do hliníkového boxu se čtvercovým tvarem. Markýzu Noveta Box lze kotvit pouze na stěnu domu. Designový box ochrání nejen látku před deštěm, ale také se stane moderním doplňkem fasády. Maximální výsuv této markýzy je 3,5m a max. šířka 6,5m.

Kazetová markýza

Kazetová markýza Kaseta

Prvotřídní markýzy Kaseta patří v nabídce kazetových markýz k nejlepším produktům. Precizní konstrukce zaručuje spolehlivé fungování a dlouhou životnost. Díky robustní konstrukci se markýza skvěle hodí také pro zastínění velkých ploch. Spojením konstrukcí lze zastínit šířku až 14 m. Montuje se na stěnu, strop nebo krokev. Designová kazeta perfektně chrání látku i motor markýzy před poškozením a změnami počasí. Markýza Kaseta vám tak vydrží po celý život. K markýze Kaseta je možné přidělat výsuvný volán, který zastíní vaši terasu i během nízkého večerního slunce. Její maximální výsuv je 4m a maximální šířka 14m.

Kazetová markýza

Máte zájem?
Ozveme se Vám

Otevřená markýza Prima t

Otevřené markýzy Prima T se řadí mezi základní typy kloubových markýz se širokým využitím. Jejich předností je zejména příznivá cena, za kterou dostanete kvalitní výrobek. Akrylovou látku s UV faktorem lze chránit přídavnou stříškou a vybírat z více než 100 odstínů. Markýza Prima T najde využití pro stínění teras rodinných domů, balkonů i výloh obchodů. Otevřené provedení s výsuvnými kloubovými rameny je běžně dostupné v bílé a stříbrné barvě. Její maximální výsuv je 3m a max. šířka 6m.

Otevřená markýza Prima t

Otevřená markýza Klasik

Otevřené markýzy Klasik uspokojí i ty nejnáročnější z vás. Prvotřídní materiály a konstrukce zaručují bezproblémový chod a dlouhou životnost. Markýza Klasik se vyznačuje především velkým výsuvem a libovolným naklápěním ramen podle výšky slunce. Spojením konstrukcí lze zastínit šířku až 14 m. Látku potahu lze u markýzy Klasik chránit přídavnou stříškou s bočnicemi a spodním krytem (tzv. polokazetou). Volitelně je také možné dodat výsuvný volán. Maximální výsuv markýzy Klasik je 4m a max. šířka 14m.

Otevřená markýza Klasik

Otevřená markýza Noveta plus

Pro otevřené markýzy Noveta Plus je charakteristický unikátní systém překřížených ramen. Ten umožňuje větší výsuv, než je samotná šířka markýzy. Látku lze chránit tzv. polokazetou, tedy přídavnou stříškou s bočnicemi a spodním krytem. Látka markýzy je tím částečně krytá přes zimu, kdy není markýza využívána. Konstrukci markýzy Noveta Plus můžete vybírat ve 4 základních barvách: bílé, stříbrné, hnědé a strukturovaného antracitu. Akrylová látka z kolekce Climax obsahuje ochranný UV faktor. Markýzu lze volitelně doplnit výsuvným volánem, který zastíní vaši terasu i během nízkého večerního slunce. Její maximální výsuv je 4m a max. šířka 4,25m.

Otevřená markýza Noveta plus

Máte zájem?
Ozveme se Vám

Boční markýza Sida

Boční markýzy Sida nejlépe využijete pro zastínění větších teras a balkonů nebo velkých prosklených ploch. Chrání před slunečními paprsky i bočním větrem a vytváří soukromí na terase. Jde o praktické stínění, které dotváří vzhled domu a zahrady. Boční markýzy Sida se ovládají pouze ručně pomocí madla. Po vytažení se látka upevní na protější stěnu nebo do speciálního stojanu. Ve staženém stavu je látka ukryta v boxu, který ji chrání před znečištěním a poškozením. Markýzu můžete vybavit dětskou pojistkou, která zabraňuje nechtěnému vytažení z držáku. Maximální výsuv markýzy Sida je 4m a max. výška 2,1m.

Boční markýza Sida

Máte zájem?
Ozveme se Vám
Zanechte nám vzkaz ozveme se vám