Oknotherm při hledání vyspělého a osvědčeného hliníkového systému, našel u firmy HEROAL dodávkový systém, který splňuje všechny aktuální požadavky na moderní hliníková okna. Okna z hliníkového profilu HEROAL se hodí pro všechny druhy staveb, ať se jedná o velké průmyslové a administrativní budovy nebo rodinné domy, nebo jen domovní vchody, prosklená zádveří nebo světlíky. Hliníková okna z profilu Heroal jsou prověřeny dlouholetou praxí a velice dobře se osvědčily u nejrůznějších objektů, na které byly kladeny ty nejvyšší nároky na konstrukční a architektonické řešení. Velká oblíbenost u dosavadních zpracovatelů potvrzuje mimořádnou kvalitu oken a dveří z hliníkového profilu HEROAL.

Profil W77 HI

Profil W72

Profil W50C

Profil W77 HI

Profilová řada W77 HI je hliníkový profilový systém pro tepelně-izolovaná okna a dveře na úrovni pasivního domu.

Profil W72

Profilová řada HEROAL W72 je hliníkový systém s modulárně tepelnou izolací pro otočná a výklopná. Jedná se o tří-komorový profilový systém.

Profil W50C

Profilová řada W50C je hliníkový profilový systém pro tepelně neizolovaná okna. Filozofie firmy Heroal - "neustále další zdokonalování osvědčené nabídky výrobků s přihlédnutím k přání zákazníků a požadavkům trhu" - to vše bylo při vývoji řady W50C důsledně převedeno do praxe. Všechny profily profilové řady W50C jsou vyráběny z hliníkové slitiny AiMgSi 0,5 F 22.

Základní informace Profil W77 HI

Charakteristika

Specifikace

Máte zájem?
Ozveme se Vám

Základní informace Profil W72

Profilová řada HEROAL W72 je hliníkový systém s modulárně tepelnou izolací pro otočná a výklopná. Jedná se o tří-komorový profilový systém, který vyniká díky bezpečnému spojení vysokou stabilitou a zajišťuje optimální tepelnou a zvukovou izolaci. Filozofie Heroalu - "stálý vývoj stávající osvědčené palety produktů za přihlédnutí na přání zákazníků a potřeb trhu" - byla důsledně užita při vývoji série W72.

Modulární stavba splňuje díky použití izolačních vložek v kombinaci s běžně dostupnými izolačními dvojskly a trojskly. Dodatečně z výroby vypěněné izolační zóny garantují optimální hodnoty tepelné izolace.

Charakteristika

Specifikace

Máte zájem?
Ozveme se Vám

Základní informace Profil W50C

Profil HEROAL W50C profilové řady W50C je hliníkový profilový systém pro tepelně neizolovaná okna a dveře. Filozofie firmy heroal - neustále další zdokonalování osvědčené nabídky výrobků s přihlédnutím k přání zákazníků a požadavkům trhu - to vše bylo při vývoji řady W50C důsledně převedeno do praxe. Všechny profily profilové řady W50C jsou vyráběny z hliníkové slitiny AiMgSi.

Z profilové série W50C lze vyrobit všechny běžné modely oken a dveří - navíc nabízí firma heroal ve zvláštním provedení dokonce i kruhové, segmentové a oválné oblouky.

Díky možnosti využití tří vlastních lakoven je firma Heroal schopna dodávat profily všech barev stupnice RAL v krátkých dodacích dobách.

Charakteristika

Specifikace

Máte zájem?
Ozveme se Vám
Zanechte nám vzkaz ozveme se vám