Dveřní profily VEKA svými vlastnostmi potvrzují prvenství mezi profily. Dveře vyrábíme v mnoha provedeních, od plně prosklených dveří, dveří členěných příčkami až po designové kousky pro nejnáročnější klienty.

Economic 70

SoftLine 82 plus

VEKA SLIDE 82

dveře ECONOMIC 70

Profilový systém hlavní vchodové dveře ECONOMIC 70, se stavební hloubkou 70 mm, spadá tvarovou konturou do profilové série VEKA SOFTLINE AD – tedy pohledově rovný rám a rovné křídlo.

Dveře SOFTLINE 82 PLUS

Hlavní vchodové dveře SOFTLINE 82, se stavební hloubkou 82 mm , spadají tvarovou konturou do profilové série VEKA SOFTLINE MD – tedy pohledově rovný rám a rovné křídlo.

Zdvižně posuvný portál VEKA SLIDE 82

Ideální pro velké prosklené stěny rodinných domů. Splňují nejnáročnější požadavky na prosvětlení. Bezbariérový práh umožňuje pohodlný a neomezený přechod na terasu, balkon či zahradu.

Vchodové dveře ECONOMIC 70

Profilový systém hlavní vchodové dveře ECONOMIC 70, se stavební hloubkou 70 mm, spadá tvarovou konturou do profilové série VEKA SOFTLINE AD – tedy pohledově rovný rám a rovné křídlo. Jedná se o AD systém (německy Anschlagdichtung) – tedy s dvojím dorazovým těsněním – jedno v křídle a jedno v rámu. U prahu je široká těsnící guma v liště. Rámová konstrukce má pětikomorovou skladbu, křídlo je tříkomorové. Velice důležitá tloušťka obvodové stěny tělesa profilů (rám i křídlo) je ve třídě A.

Dveřní rám (80 mm) se kombinuje s dovnitř nebo ven otvíravým křídlem. Rámové ocelové výztuhy jsou vždy v podobě uzavřeného jeklu o síle 2 mm. Křídlová výztuha je rovněž masivní svařený jekl o síle 3 mm pro všechny barevné kombinace. Spodní díl rámů hlavních vchodových dveří je opatřen plastohliníkovým prahem.

 • UD = 1,4 W/m2K (Ug=1,1 – dvojsklo)
 • Uf= 2,0 W/m2K
 • UD = 1,2 W/m2K (Ug=0,7 – trojsklo)

Vedlejší vchodové dveře ECONOMIC 70

Profilový systém Vedlejší vchodové dveře ECONOMIC 70, se stavební hloubkou 70 mm, spadá tvarovou konturou do profilové série VEKA SOFTLINE AD – tedy pohledově rovný rám a rovné křídlo. Jedná se o AD systém (německy Anschlagdichtung) – tedy s dvojím dorazovým těsněním – jedno v křídle a jedno v rámu. U prahu je široká těsnící guma v liště. Rámová konstrukce má pětikomorovou skladbu, křídlo je tříkomorové. Velice důležitá tloušťka obvodové stěny tělesa profilů (rám i křídlo) je ve třídě A všech barevných provedení.

Dveřní rám (80 mm) se kombinuje s dovnitř nebo ven otvíravým křídlem. Rámové ocelové výztuhy jsou vždy v podobě uzavřeného jeklu o síle 2 mm. Křídlová výztuha má podobu tvarovaného ocelového plechu o síle 2 mm. Spodní díl rámů vedlejších vchodových dveří je opatřen plastohliníkovým prahem.

Dveře jsou svojí konstrukcí určené především pro zasklívání izolačních dvojskel a jsou určeny především do zadních vchodů staveb,vchodů do garáže,kotelen apod. a výplní o šíři cca 24 mm. Trojskla a široké výplně jsou vzhledem ke konstrukci dveří nevhodné. Zasklívací lišty jsou shodné se 70 mm okenními systémy, jakožto i ostatní doplňky.

Máte zájem?
Ozveme se Vám

Vchodové dveře SOFTLINE 82 PLUS

Hlavní vchodové dveře SOFTLINE 82, se stavební hloubkou 82 mm , spadají tvarovou konturou do profilové série VEKA SOFTLINE MD – tedy pohledově rovný rám a rovné křídlo. Jedná se o MD systém (německy Mitteldichtung) – tedy s dvojím dorazovým těsněním – jedno v křídle a jedno v rámu a jedním středovým v rámu. U prahu je široká těsnící guma v liště. Rámová konstrukce má sedmikomorovou skladbu, křídlo je pětikomorové. Velice důležitá tloušťka obvodové stěny tělesa profilů (rám i křídlo) je ve třídě A.

Dveřní rám (83 mm) se kombinuje s dovnitř nebo ven otvíravým křídlem. Rámové ocelové výztuhy jsou vždy v podobě uzavřeného jeklu o síle 2 mm. Křídlová výztuha je rovněž masivní svařený jekl o síle 3 mm pro všechny barevné kombinace. Spodní díl rámů hlavních vchodových dveří je opatřen plastohliníkovým prahem. Jedná se o MD systém (německy Mitteldichtung)– tedy s dvojím dorazovým těsněním – jedno v křídle a jedno v rámu a jedním středovým v rámu. Dveře jsou svojí konstrukcí určené především pro zasklívání izolačních trojskel a výplní o šíři cca 36 a více mm. Trojskla a široké výplně jsou vzhledem ke konstrukci dveří vhodné a společně s profilem vylepšují izolační vlastnosti dveřních konstrukcí. Zasklívací lišty jsou shodné s 82 mm okenními systémy, jakožtoi ostatní doplňky.

 • UD = 1,4 W/m²K (Ug=1,1 – dvojsklo)
 • Uf= 2,0 W/m2K
 • UD = 1,2 W/m2K (Ug=0,7 – trojsklo)
 • Ug=0,6 – trojsklo
 • Ug=0,5 – trojsklo

Vedlejší vchodové dveře SOFTLINE 82 PLUS

Vedlejší vchodové dveře SOFTLINE 82, se stavební hloubkou 82 mm , spadají tvarovou konturou do profilové série VEKA SOFTLINE MD – tedy pohledově rovný rám a rovné křídlo. Jedná se o MD systém (německy Mitteldichtung) – tedy s dvojím dorazovým těsněním – jedno v křídle a jedno v rámu a jedním středovým v rámu. U prahu je široká těsnící guma v liště. Rámová konstrukce má sedmikomorovou skladbu, křídlo je šestikomorové. Velice důležitá tloušťka obvodové stěny tělesa profilů (rám i křídlo) je třída A všech barevných provedení.

Dveřní rám (83 mm) se kombinuje s dovnitř nebo ven otvíravým křídlem. Rámové ocelové výztuhy jsou vždy v podobě uzavřeného jeklu o síle 2 mm. Křídlová výztuha má podobu tvarovaného ocelového plechu o síle 2 mm. Spodní díl rámů vedlejších vchodových dveří je opatřen plastohliníkovým prahem.

Dveře jsou svojí konstrukcí určené především pro zasklívání izolačních trojskel a výplní o šíři cca 36 a více mm. Trojskla a široké výplně jsou vzhledem ke konstrukci dveří vhodné a společně s profilem vylepšují izolační vlastnosti dveřních konstrukcí. Zasklívací lišty jsou shodné s 82 mm okenními systémy, jakožto i ostatní doplňky.

Máte zájem?
Ozveme se Vám

Zdvižně posuvný portál VEKA SLIDE 82

 • Profilová série: VEKA SLIDE 82
 • Stavební hloubka: 194 mm
 • Ideální pro velké prosklené stěny rodinných domů
 • Splňují nejnáročnější požadavky na prosvětlení prostoru
 • Bezbariérový práh umožňuje pohodlný a neomezený přechod na terasu, balkon či zahradu
 • Provedení HS portálů je možné ve dvoukřídlé, trojkřídlé i čtyřkřídlé variantě
 • Účinné těsnění vůči dešti a silnému větru
 • Zaručená stabilita díky výztuze v křídle i rámu
 • Možnost výběru v mnoha dřevodekorech a barevných odstínech
 • Tepelná prostupnost:
    Ug 1,1 W/m2K Ud 1,30 W/m2K
    Ug 0,7 W/m2K Ud 0,97 W/m2K
    Ug 0,6 W/m2K Ud 0,89 W/m2K
    Ug 0,5 W/m2K Ud 0,82 W/m2K
 • Máte zájem?
  Ozveme se Vám
  Zanechte nám vzkaz ozveme se vám