POPTÁVKA

Plastová okna a dveře

Okna Klatovy a dveře Klatovy, to jsme my!
Plastová okna a dveře dodáváme od společnosti Oknotherm, která se výrobou a vývojem oken či dveří zabývá již od roku 1992. Pro splnění náročných přání zákazníků odebírá společnost Oknotherm profily od firmy VEKA, a tím vyniká nejen tepelně izolačními vlastnostmi, ale také designem v široké škále barev.

Effekt

Plastová okna Veka Effekt jsou díky své konstrukci řazena mezi univerzální typy oken, která nadchnou a překvapí především nízkou cenou. Cenová dostupnost a klasický design u těchto oken jsou ideálním řešením pro kancelářské objekty, novostavby, panelové, ale i rodinné domy. Koupí získáte plastová okna s velice dobrými izolačními vlastnostmi a dlouholetou životností. Od roku 2013 jsme nabídku rozšířili i o barevná provedení. Okna nabízíme s černým těsněním.

Na tato okna můžete získat finanční podporu – Více informací
Economic Effekt Uw 1,0 s trojsklem Ug 0,7 = SVT3587
Economic Effekt Uw 1,2 s dvojsklem Ug 1,1 = SVT2491

Profilový systém Effekt zapadá tvarovou konturou do linie SOFTLINE – to znamená pohledově rovný rám i křídlo. Svou hloubkou patří mezi sedmdesátimilimetrové systémy. Konstrukce rámu a křídla má 5 - ti komorovou skladbu. Velmi důležitá je tloušťka obvodové stěny tělesa profilů (rámu a křídla), a ta je řazena do profilu třídy A – dle ČSN EN 12 608 od 2,8 mm do 3,2 mm.

Systém je opatřen jedním základním rámem (64mm). Kombinačně se k němu užívá standardní křídlo. Křídlové i rámové výztuhy z oceli tvarově odpovídají a podobají se tvaru písmene „J“. na podporu statiky mají výztuhy speciální tvarovou úpravu o síle 2mm. Odvodnění rámových profilů zajišťují odtokové kanálky ve spodní pohledové části rámu, jež jsou opatřené okeničkou (krytkou) v bílé barvě. Systém má dvojí dorazové těsnění – v rámu a v křídle. Rámové i křídlové těsnění se vyrábí úspornou metodou – koextuzí na plošky u drážky těsnění.

Těsnící materiál je tepelně svařitelný – označení TPE. Bavíme se zde o pryži (etylen-propylen-dien- monomer /EPDM/), která vyniká velkou mírou elasticity, teplotní odolností a odolností proti stárnutí, ozónu, UV záření a vlhkosti. Při správném použití podložek je dosaženo patnácti milimetrové hloubky zapuštění okraje skla. Tento systém se používá při zasklívání izolačních dvojskel – respektive k výplním o konstrukční šířce 24 mm. Výplně jsou standardně zasklívány pomocí hranaté kontury zasklívací lišty (EFEKTLIE) řezané v rozích na 45°.

Žádné příslušenství

Economic

Plastová okna Veka Economic jste si oblíbili pro univerzální typ konstrukce a mnoholetou ověřenou úspěšnou aplikací do staveb po celém světě. Díky vyváženosti ceny a kvality se v posledních letech hojně používají při revitalizaci administrativních budov a panelových staveb. Tato okna nabízíme v rozsáhlé paletě barevných provedení, a to včetně imitace dřeva. Kování Titan AF je od firmy Siegenia Aubi s dlouholetou vedoucí pozicí na trhu.

Zdokonalený systém kování je přesvědčivý díky novým technologiím v oblasti bezpečnosti, funkčnosti a komfortu. Kování výhradně poskytuje užití mikroventilace letního i zimního větrání zároveň na jednom křídle. Mezi další přednosti bezesporu řadíme komfortní ovládání 3D patentovanými rolničkovými čepy umožňujícími trvalou lehkost chodu kování. Protáčení vděčíme za ochranu proti opotřebení kování broušením. Jednotný zdvihač křídla zabraňuje svěšování okenních křídel, a tím prodlužuje jeho životnost.

Na tato okna můžete získat finanční podporu – Více informací
Economic Uw 1,2 s dvojsklem Ug 1,1 = SVT3592
Economic Uw 0,97 s trojsklem Ug 0,7 = SVT5027

Profilový systém Economic patří konturou tvaru do linie SOFTLINE – pohledově rovný rám i křídlo. Svou hloubkou patří mezi sedmdesátimilimetrové systémy. Křídlová i rámová konstrukce se skládá z pětikomorové skladby. Velmi důležitá je tloušťka obvodové stěny tělesa profilů (křídlo a rám), která se řadí do třídy A – dle ČSN EN 12 608 od 2,8 mm o 3,2 mm ve všech barevných provedeních. Mimo základního rámu (67 mm) systém disponuje i pohledově vysokým (100 mm) nebo středně vysokým (80 mm) rámem. Výztuhy, rámové či ocelové, jsou pokaždé v podobě uzavřeného jeklu.

Žádné příslušenství

Softline 82

Nejnovější a velice moderní plastová okna ze systému Softline 82 optimalizují energetickou bilanci jakékoliv budovy a taktéž poskytují nejvyšší komfortní bydlení. Konstrukce je inovativně navržena pro efektivnější odvod vody. Vícekomorové provedení VEKA profilů zabraňuje prostupu tepla, a tím zajišťuje výbornou tepelnou i zvukovou izolaci s vynikající konstrukční pevností. Okna z profilů Softline 82 lze zcela harmonicky využít při návrzích moderních novostaveb i citlivých rekonstrukcí starších domů, a to díky velké stavební hloubce 82 mm a nadčasovému designu.

Nejnovější a velice moderní plastová okna ze systému Softline 82 optimalizují energetickou bilanci jakékoliv budovy a taktéž poskytují nejvyšší komfortní bydlení. Konstrukce je inovativně navržena pro efektivnější odvod vody. Vícekomorové provedení VEKA profilů zabraňuje prostupu tepla, a tím zajišťuje výbornou tepelnou i zvukovou izolaci s vynikající konstrukční pevností. Okna z profilů Softline 82 lze zcela harmonicky využít při návrzích moderních novostaveb i citlivých rekonstrukcí starších domů, a to díky velké stavební hloubce 82 mm a nadčasovému designu.

Na tato okna můžete získat finanční podporu – Více informací
Softline 82 AD Uw 1,1 s dvojsklem Ug 1,1 = SVT3571
Softline 82 AD Uw 0,90 s trojsklem Ug 0,7 = SVT3568
Softline 82 AD Uw 0,83 s trojsklem Ug 0,6 = SVT3566
Softline 82 AD Uw 0,76 s trojsklem Ug 0,5 = SVT3454

Profilový systém Softline 82 patří konturou tvaru do řady SOFTLINE – pohledově rovný rám i křídlo. Podle EN 12608 nabízejí profily linie Softline 82 výbornou stabilitu, a to i u vysokých velkoplošných elementů s velice náročnými požadavky.

Stavební hloubkou se profily Softline 82 a Softline 82 XL řadí mezi osmdesáti až devadesáti milimetrové systémy. Rámová konstrukce se skládá ze šestikomorového křídlo a sedmikomorové skladby. Velice podstatná je tloušťka obvodové stěny tělesa profilů 3 a více mm (křídlo a rám), která je řazena do třídy A podle ČSN EN 12 608 ve všech barevných provedeních. Mimo základového rámu (73 mm) systém disponuje i pohledově zvýšeným rámem (83 mm). K oběma rámům lze přidat standardní křídlo nebo křídlo zvýšené. Rámové výztuhy, ocelové a pozinkované, jsou vždy v podobě uzavřeného jeklu. Systém byl navržen k zasklívání izolačních dvojskel a především trojskel, vysoce bezpečnostních a protihlukových skel – respektive k výplním o konstrukční šířce cca 24 – 52 mm.

Žádné příslušenství

Softline 82 PLUS

Plastová okna VEKA Softline 82 Plus jsou nejlepší volbou pro klienty s vysokými nároky na vzhled a na větší prostupnost světla, neboť využívají nejnovějších technologií a mají elegantní a svěží vzhled. Ke všemu s nimi ušetříte na energiích. Díky zkušenostem z předchozích generací plastových profilů napomáhají k realizaci těch nejnáročnějších architektonických řešení smyslem pro detail a dalšími vylepšeními.

Okna se ideálně hodí pro novostavby, mezi které patří třeba pasivní či nízkoenergetické domy, ale využít je můžeme i k rekonstrukci starších budov.

Od oken Veka Softline 82 se liší přidaným středovým těsněním, které zvyšuje protihlukové, izolační a průvzdušné vlastnosti a zabraňuje rosení. Vývojáři vyvinuli tuto profilovou řadu na základě náročných požadavků pro energetické stavby budoucnosti v součinnosti s technologií obnovitelných zdrojů, jež budou zmiňované stavby vyrábět.

Na tato okna můžete získat finanční podporu – Více informací
Softline 82 MD Uw 1,1 s dvojsklem Ug 1,1 = SVT3575
Softline 82 MD Uw 0,80 s trojsklem Ug 0,6 = SVT3573
Softline 82 MD Uw 0,87 s trojsklem Ug 0,7 = SVT3574
Softline 82 MD Uw 0,74 s trojsklem Ug 0,5 = SVT3572

Plastová okna profilového systému Softline 82 Plus patří konturou tvaru do řady SOFTLINE – pohledově rovný rám i křídlo. Stavební hloubka těchto oken je řazena k moderním systémům nad 82 mm. Rámová konstrukce se skládá ze šestikomorového křídla a sedmikomorové skladby. Nezapomínejte na důležitost tloušťky obvodové stěny tělesa u obou profilů – rám i křídlo, která je ve třídě A dle ČSN EN 12 608 nad 2,8 mm, a to ve všech barevných provedeních. Základní rám má 73mm, avšak systém je vybaven ještě pohledově zvýšeným rámem o 83 mm a vysokým rámem o 106mm. Ke všem rámům lze kombinovat jak standardní křídlo, tak i křídlo zvýšené. Rámové výztuhy, ocelové a pozinkované, jsou vždy v podobě uzavřeného jeklu.

Při správném použití podložek je hloubka zapuštění okraje skla snížena na 25mm. Tímto systémem se zasklívají izolační dvojskla a trojskla – respektive výplně o konstrukční šířce až 24-52mm! Výplně standardně zasklíváme pomocí hranaté kontury zasklívací lišty SOFTLINE řezané v rozích na 45°.

Žádné příslušenství

Softline 82 PLUS XL

Pozor NOVINKA!
Představujeme Vám novou generaci řady Softline. Okna jsou nejlepší volbou pro klienty s vysokými nároky na vzhled a na větší prostupnost světla, neboť využívají nejnovějších technologií a mají elegantní a svěží vzhled. Ke všemu s nimi ušetříte na energiích. Zkušenosti z předchozích generací plastových profilů nám pomohly zrealizovat vývoj oken pro nejnáročnější architektonická řešení se smyslem pro detail a další vylepšení. Okna se skvěle hodí do novostaveb, mezi které řadíme třeba nízkoenergetické a pasivní domy, ale také se hodí pro rekonstrukci starších domů. Od řady VEKA Softline 82 se liší přidaným středovým těsněním, které skvěle napomáhá průvzdušné, protihlukové a izolační vlastnosti, taktéž zabraňuje rosení. Tato profilová řada byla postavena na základě náročných požadavků pro energetické stavby budoucnosti s technologií obnovitelných zdrojů.

Okna jsou ideální pro novostavby, jako jsou pasivní a nízkoenergetické domy, ale i pro zrekonstruování starších budov.

Od oken Veka Softline 82 se liší přidaným středovým těsněním, které zvyšuje protihlukové, izolační a průvzdušné vlastnosti a zabraňuje rosení. Vývojáři postavili tuto profilovou řadu na základě náročných požadavků pro energetické stavby budoucnosti v součinnosti s technologií obnovitelných zdrojů, jež budou zmiňované stavby vyrábět.

Plastová okna profilového systému Softline 82 Plus patří konturou tvaru do řady SOFTLINE – pohledově rovný rám i křídlo. Stavební hloubka těchto oken je řazena k moderním systémům nad 82 mm. Rámová konstrukce se skládá ze šestikomorového křídla a sedmikomorové skladby. Nezapomínejte na důležitost tloušťky obvodové stěny tělesa u obou profilů – rám i křídlo, která je ve třídě A dle ČSN EN 12 608 nad 2,8 mm, a to ve všech barevných provedeních. Základní rám má 73mm, avšak systém je vybaven ještě pohledově zvýšeným rámem o 83 mm a vysokým rámem o 106mm. Ke všem rámům lze kombinovat jak standardní křídlo, tak i křídlo zvýšené. Rámové výztuhy, ocelové a pozinkované, jsou vždy v podobě uzavřeného jeklu.

Při správném použití podložek je hloubka zapuštění okraje skla snížena na 25mm. Tímto systémem se zasklívají izolační dvojskla a trojskla – respektive výplně o konstrukční šířce až 24-52mm! Výplně standardně zasklíváme pomocí hranaté kontury zasklívací lišty SOFTLINE řezané v rozích na 45°.

Žádné příslušenství

Alphaline

Plastová oka VEKA Alphaline jsou výbornou kombinací klasického designu a efektivní tepelné ochrany se zaměřením na minimalizování energetické spotřeby. Svou konstrukcí se hodí k pasivním a nízkoenergetickým domům. Dodatečně se také dají použít speciální izolační vložky do konstrukce rámu, a tím se ještě zlepší tepelné izolační vlastnosti a vy ušetříte na nákladech spojených s vytápěním. Velkou výhodou oken Alphaline je vzhledová i technická kompatibilita s okny se stavební hloubkou 90 mm. Tento profil je doslova perfektní, co se týče statických, tepelně izolačních i estetických vlastností.

Žádné specifikace

Žádné příslušenství

Plastové dveře

Hlavní vchodové dveře
Softline 70 AD

Systém plastových hlavních vchodových dveří 70 mm patří do řady SOFTLINE – tedy pohledově rovné křídlo i rám. Stavební hloubkou je řazen mezi sedmdesátimilimetrové systémy. Konstrukce rámu se skládá z pětikomorové skladby a tříkomorového křídla. Velice podstatná je tloušťka obvodové stěny tělesa profilů – rám i křídlo, která je ve třídě A. Dveřní rám (80 mm) je možný v kombinaci s dovnitř nebo ven otvíraným křídlem.

Rámové výztuhy z oceli jsou vždy v podobě uzavřeného jeklu o síle 2 mm. Výztuha křídla je rovněž masivní svařený jekl o síle 3 mm pro veškeré barevné kombinace. Spodní rámový díl má plastohliníkový rám. Mluvíme zde o AD systému (německy Anschlagdichtung), což znamená, že disponuje dvojím dorazovým těsněním – v rámu a v křídle. U prahu je v liště široká dolehávací těsnící guma. Dveře jsou svou konstrukcí určené především pro zasklívání izolačních dvojskel a výplní o šířce 24 mm. Zasklívací lišty se shodují se 70 mm okenními systémy i ostatními doplňky.

UD = 1,4 W/m²K (Ug=1,1 – dvojsklo)
UD = 1,2 W/m²K (Ug=0,7 – trojsklo)

Žádné příslušenství

Hlavní vchodové dveře
Softline 82 MD

Systém plastových hlavních vchodových dveří 82 mm patří do řady SOFTLINE – tedy pohledově rovné křídlo i rám. Stavební hloubkou je řazen mezi osmdesátimilimetrové systémy. Konstrukce rámu se skládá ze sedmikomorové skladby a s pětikomorového křídla. Velice podstatná je tloušťka obvodové stěny tělesa profilů – rám i křídlo, která je ve třídě A. Dveřní rám (83 mm) je možné kombinovat s dovnitř nebo ven otvíracím křídlem.

Na tyto dveře můžete získat finanční podporu – Více informací
Softline 82 MD Ud 1,2 s dvojsklem Ug 1,1 = SVT3596
Softline 82 MD Ud 0,97 s trojsklem Ug 0,6 = SVT4314

Rámové výztuhy z oceli jsou vždy v podobě uzavřeného jeklu o síle 2 mm. Výztuha křídla je rovněž svařený jekl o síle 3 mm pro veškeré barevné kombinace. Spodní rámový díl má plastohliníkový prah. Mluvíme zde o MD systému (německy Mitteldichtung), což znamená, že disponuje dvojím dorazovým těsněním – v rámu a křídle, dále pak ve středovém rámu. U prahu je v liště široká dolehávací těsnící guma. Dveře jsou svou konstrukcí určené především pro zasklívání izolačních trojskel a výplní o šíři cca 36 mm a více. Široké výplně a trojskla jsou vzhledem ke dveřní konstrukci vhodné a společně s profilem zlepšují izolační vlastnosti dveřních konstrukcí. Zasklívací lišty se shodují s 82 mm okenními systémy i ostatními doplňky.

UD = 1,4 W/m²K (Ug=1,1 – dvojsklo)
UD = 1,2 W/m²K (Ug=0,7 – trojsklo)

Žádné příslušenství

Vedlejší vchodové dveře
Softline 70 AD

Systém plastových vchodových vedlejších dveří 70 mm patří do řady SOFTLINE - tedy pohledově rovné křídlo i rám. Stavební hloubkou je řazen do sedmdesátimilimetrových systémů. Konstrukce rámu se skládá z pětikomorové skladby a tříkomorového křídla. Velice důležitá je tloušťka obvodové stěny tělesa profilů - křídlo a rám, která je ve třídě A ve veškerých barevných provedeních. Dveřní rám (80 mm) je možné kombinovat s dovnitř nebo ven otvíracím křídlem. Rámové výztuhy z oceli jsou vždy v podobně uzavřeného jeklu o síle 2 mm. Výztuha křídla má podobu tvarovaného ocelového plechu o síle 2 mm. Spodní rámový díl vedlejších vchodových dveří je opatřen plastohliníkovým prahem. Mluvíme zde o AD systému (německy Anschlagdichtung), což znamená s dvojím dorazovým těsněním – v křídle a v rámu. U prahu je v lišt dolehávací těsnící guma.

Dveře jsou svou konstrukcí určené především pro zasklívání izolačních dvojskel a výplní o šíři cca 24 mm. Široké výplně a trojskla jsou vzhledem ke dveřní konstrukci nevhodné. Zasklívací lišty se shodují se 70 mm okenními systémy i ostatními doplňky.

Žádné příslušenství

Vedlejší vchodové dveře
Softline 82 MD

Systém plastových vedlejších vchodových dveří 82 mm patří do řady SOFTLINE – tedy pohledově rovné křídlo i rám. Stavební hloubkou je řazen mezi sedmdesátimilimetrové systémy. Konstrukce rámu se skládá ze sedmikomorové skladby a šestikomorového křídla. Velice důležitá je tloušťka obvodové stěny tělesa profilů – křídlo a rám, která je ve třídě A ve veškerých barevných provedeních. Dveřní rám (83 mm) je možné kombinovat s dovnitř nebo ven otvíracím křídlem. Rámové výztuhy z oceli jsou vždy v podobě uzavřeného jeklu o síle 2 mm. Výztuha křídla má podobu ocelového plechu o síle 2 mm. Spodní rámový díl vedlejších vchodových dveří je opatřen plastohliníkovým prahem.

Mluvíme zde o MD systému (německy Mitteldichtung), což znamená s dvojím dorazovým těsněním – v křídle a v rámu. U prahu je v liště se dolehávací těsnící guma. Dveře jsou svou konstrukcí určenépředevším pro zasklívaní izolačních trojskel a výplní o šíři cca 36 a více mm. Široké výplně a trojskla jsou vzhledem ke konstrukci dveří vhodné a s profilem dopomáhají zlepšení izolační vlastnosti. Zasklívací lišty se shodují s 82 mm okenními systémy i ostatními doplňky.

Žádné specifikace

Žádné příslušenství

© 2019 - Karel Tománek - Windoor, powered by Educio s.r.o.